Logowanie
Rejestracja
O nas

Studio Burda to przede wszystkim pasja i radość z pracy. Na początku była to firma wyłącznie rodzinna - ojciec "kamerował", córka robiła zdjęcia.

Teraz ze względu na własną karierę, Julia pomaga tylko od czasu do czasu podczas filmowania. Za to zawsze wspiera pomysłami! 

W filmowaniu pomaga za to Ida, która pierwsze wesela jako asystentka kamerzysty ma już za sobą. Jeśli chodzi o kreatywne podejście do filmowania Ida jest niezastąpiona i często to właśnie jej, a nie "starego" wujka pomysły realizujemy :)

Ida i wujek Paweł :)

Ida i wujek Paweł

Oprócz Idy pracuje dla nas także trzech montażystów - Maciej, Filip i Serge. Każdy prezentuje wysoki poziom, ma swój własny styl i sposób pracy.

O radości, jaką daje ta praca, o ludziach, którym towarzyszę w najważniejszym dniu życia itp. mógłbym już napisać książkę. Grubą ;) Nasza praca w tej dziedzinie została uhonorowana prestiżową nagrodą "film miesiąca" portalu FilmyWeselne.com

Film weselny

Ale Studio Burda to nie tylko filmowanie wesel. Ta działalność pozwala np. na wspieranie akcji takich, jak "5 minut DKMS". Dzięki niej w Szczecinie zarejestrowano 891 dawców szpiku kostnego. Mój drobny wkład w akcję, to krótki film reklamowy promujący akcję. Pierwszy film ze Studio Burda, który wszedł na ekrany kin! 

 

Angażujemy się również chętnie w różne fajne (czasem zwariowane) projekty i eventy. W ramach szczecińskich juwenaliów, realizowaliśmy film "Idziemy na plażę", promujący hasło "Szczecin leży nad morzem!" ;)

 

 W 2013 roku zrealizowaliśmy także videoklip do kawałka hiphopowego ZPY CzM "Pyritz":

W 2014 wymyśliłem akcję "Na szagę 2014" - samotny rajd rowerowy przez Polskę. Dzięki temu o Studio Burda było głośno w całym kraju ;) a muzykę do klipu udostępnił Don Guralesko.

...a rok później swoje zamiłowanie do długich przejażdżek postanowiłem wykorzystać do zrobienia czegoś pożytecznego:

Cały czas podtrzymuję strumień świeżych pomysłów. Staram się nadążać za nowinkami technicznymi, wymyślam własne (czasem nietypowe) rozwiązania sprzętowe. Ciągle się uczę biorąc udział w szkoleniach, targach i pokazach.

Najważniejsze, co musisz wiedzieć o mnie i moich filmach: 

Pracuję w trybie "Flow*"

W każdy film wkładając serce i duszę!

Kamerzysta uśmiechnięty

*Wikipedia: Przepływ (ang. flow, inaczej doznanie uniesienia, uskrzydlenie) – pojęcie z pogranicza psychologii pozytywnej i psychologii motywacji. Twórcą koncepcji jest Mihály Csíkszentmihályi, według którego flow to stan między satysfakcją a euforią, wywołany całkowitym oddaniem się jakiejś czynności.

Czytaj więcej o "przepływie".

Z portfolio

Budzimy Oliwię

Klip z wyprawy:

Klienci o nas...

Studio Burda - polecamy wszystkim! Jeżeli potrzebujecie fachowców dla uwiecznienia ważnych momentów waszego życia (film lub zdjęcia) dzwońcie do "Studia Burda" - najlepsi fachowcy jakich znam,  profesjonalny sprzęt profesjonalne nagrywki innowatorskie spojrzenie na filmowanie. Polecam!

Marzena i Łukasz Cielek

Filmowanie - Strony www - Reklama
Filmowanie / Strony www

Adres:
ul. Dworcowa 23 | 74-200 Pyrzyce

Telefon:
793 49 55 53

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Email:
Temat:
Wiadomość: