Logowanie
Rejestracja
Portfolio

Portfolio

Nudny film z wesela? Zapomnij! Nasze filmy ogląda się z zaciekawieniem za każdym razem! I wkurza mnie trochę, kiedy ktoś mówi, że filmy z wesel to nuda. Bywają nudne, to fakt, ale jeśli nudny był kamerzysta...

Nie wszystkie komedie są śmieszne, nie wszystkie romanse wyciskają łzy, nie na każdym dreszczowcu mamy dreszcze! Wszystko zależy od reżysera.

Poniżej prezentuję kilka filmów z wesel, ale nie tylko - filmowanie to dla mnie radocha i frajda, więc dla zabawy, dla szlifowania umiejętności od czasu do czasu zdarza mi się nakręcić coś innego :)

I love you Babe! :)

zapowiedź filmu...

takie tam... ;)

 

Next Day Editing - zajawka wesela Magdy i Marcina:

Podziękowania dla Rodziców szalonej, optymistycznej Pary :)

Klip z wyprawy:

Videoklip do utworu hiphopowego.

Klienci o nas...

Paweł, razem z Grzegorzem a także z rodzicami chcielibyśmy Ci jeszcze raz bardzo podziękować. Dziękujemy nie tylko za wsparcie jakie mogliśmy mieć u Ciebie w tym wyjątkowym naszym dniu ale za uśmiech. Film jaki otrzymaliśmy jest wysiłkiem Twojej j ciężkiej profesjonalnej pracy, co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane. Odzwierciedliłeś na filmie najmniejsze ale i najważniejsze szczegóły Naszego dnia. Film nigdy się nie znudzi, oglądaliśmy go już wiele razy i za każdym razem dostrzegamy coś nowego czego wcześniej nie dostrzegliśmy. Film nakręcony dwoma kamerami oddaje wszystkie emocje, które wtedy towarzyszyły mi i Grzegorzowi ale także naszym rodzicom i gościom. Dziękujemy Ci za profesjonalizm, za przyjacielskie podejście, za zaangażowanie. Materiał, który od Ciebie otrzymaliśmy jest cudem. Razem z Mężem i rodzicami bez zawahania będziemy polecać Studio Burda. To co ludzie otrzymują od Ciebie to pasja dopieszczona w każdym szczególe! Gorąco pozdrawiamy, dziękujemy i polecamy Ciebie wszystkim.

Natalia i Grzegorz 23.07.2016 :-)

Filmowanie - Strony www - Reklama
Filmowanie / Strony www

Adres:
ul. Dworcowa 23 | 74-200 Pyrzyce

Telefon:
793 49 55 53

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Email:
Temat:
Wiadomość: