Logowanie
Rejestracja
Filmowanie
Weselne faile

*FAIL [ang.]: nie udać się, przestać działać, nie zdać, oblać egzamin, daw. umrzeć, nie osiągnąć celu, zaniedbać, nie zrobić czegoś co się powinno, zawieść, porażka, ocena niedostateczna.

Bardzo często zdarza mi się zarejestrować coś, co absolutnie nie powinno ujrzeć światła dziennego. Tzw. "fail" może zdarzyć się każdemu; szczególnie gdy napojów procentowych pod dostatkiem a ułańska fantazja podpowiada: "pewnie, że dasz radę!"...

Wywiady na weselu

Jedni to kochają, inni nienawidzą. Często słyszę: "o Boże! Będzie teraz chodził i wypytywał..." Oczywiście! Będę chodził między gośćmi, będę wypytywał o wrażenia, o Młodą Parę... Jeśli komuś to się nie podoba - nie musi nic mówić. Dla mnie jest to część opowieści. Nie wszystko da się pokazać samym obrazem, czasami niezbędny jest jakiś komentarz. I o to tylko proszę! Nie namawiam, nie przekonuję, nie narzucam się. 

Aby nasze filmy były jeszcze lepsze, od sezonu weselnego 2015 filmuję także lustrzanką Canon 70D. Jakie niesie to za sobą korzyści? Przede wszystkim wymienną optykę - w zależności od sytuacji, wizji twórczej czy planowanego efektu - można wymieniać obiektywy!

Z portfolio

Kari i Karol

I love you Babe! :)

Klienci o nas...

Dziękujemy za dobre i staranne wykonanie naszego filmu. Wszystko nam się bardzo podobało kontakt z kamerzystą nawet z najmniejszą drobnostką kontaktował się jak powinno wyglądać czy nam się podoba. Do montażu filmu podszedł bardzo profesjonalnie za każdym razem jakby to było jego pierwsze zlecenie gdzie od niego zależało przyszłość jego działalności. Potrafił nas bardzo zaskoczyć dopasowując do filmu piosenki czy inne dodatki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług i bez zastanowienia byśmy jeszcze raz go zatrudnili. Dzięki niemu mamy piękną pamiątkę z najpiękniejszego dnia naszego życia. Paweł robi swoją robotę solidnie i z pasją dlatego z czystym sumieniem możemy go polecić.

Paulina i Grzegorz Kontroniewicz

Filmowanie - Strony www - Reklama
Filmowanie / Strony www

Adres:
ul. Dworcowa 23 | 74-200 Pyrzyce

Telefon:
793 49 55 53

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Email:
Temat:
Wiadomość: