Logowanie
Rejestracja
Filmowanie
Weselne faile

*FAIL [ang.]: nie udać się, przestać działać, nie zdać, oblać egzamin, daw. umrzeć, nie osiągnąć celu, zaniedbać, nie zrobić czegoś co się powinno, zawieść, porażka, ocena niedostateczna.

Bardzo często zdarza mi się zarejestrować coś, co absolutnie nie powinno ujrzeć światła dziennego. Tzw. "fail" może zdarzyć się każdemu; szczególnie gdy napojów procentowych pod dostatkiem a ułańska fantazja podpowiada: "pewnie, że dasz radę!"...

Wywiady na weselu

Jedni to kochają, inni nienawidzą. Często słyszę: "o Boże! Będzie teraz chodził i wypytywał..." Oczywiście! Będę chodził między gośćmi, będę wypytywał o wrażenia, o Młodą Parę... Jeśli komuś to się nie podoba - nie musi nic mówić. Dla mnie jest to część opowieści. Nie wszystko da się pokazać samym obrazem, czasami niezbędny jest jakiś komentarz. I o to tylko proszę! Nie namawiam, nie przekonuję, nie narzucam się. 

Aby nasze filmy były jeszcze lepsze, od sezonu weselnego 2015 filmuję także lustrzanką Canon 70D. Jakie niesie to za sobą korzyści? Przede wszystkim wymienną optykę - w zależności od sytuacji, wizji twórczej czy planowanego efektu - można wymieniać obiektywy!

Z portfolio

Budzimy Oliwię

Klip z wyprawy:

Klienci o nas...

Dziękujemy za świetne video z naszego ślubu. Jest megaaaaa!!!Cieszę się, że mój mąż wybrał właśnie Ciebie :)

Renata i Krzysztof Kempscy

Filmowanie - Strony www - Reklama
Filmowanie / Strony www

Adres:
ul. Dworcowa 23 | 74-200 Pyrzyce

Telefon:
793 49 55 53

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Email:
Temat:
Wiadomość: