Logowanie
Rejestracja
Aktualności

Jak co roku w styczniu wzięliśmy udział w szczecińskiej Wielkiej Gali Ślubnej. Mnóstwo klientów, nowe kontakty branżowe - kolejna okazja do rozwoju firmy!

Z portfolio

Magda i Marcin

Next Day Editing - zajawka wesela Magdy i Marcina:

Klienci o nas...

Paweł, razem z Grzegorzem a także z rodzicami chcielibyśmy Ci jeszcze raz bardzo podziękować. Dziękujemy nie tylko za wsparcie jakie mogliśmy mieć u Ciebie w tym wyjątkowym naszym dniu ale za uśmiech. Film jaki otrzymaliśmy jest wysiłkiem Twojej j ciężkiej profesjonalnej pracy, co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane. Odzwierciedliłeś na filmie najmniejsze ale i najważniejsze szczegóły Naszego dnia. Film nigdy się nie znudzi, oglądaliśmy go już wiele razy i za każdym razem dostrzegamy coś nowego czego wcześniej nie dostrzegliśmy. Film nakręcony dwoma kamerami oddaje wszystkie emocje, które wtedy towarzyszyły mi i Grzegorzowi ale także naszym rodzicom i gościom. Dziękujemy Ci za profesjonalizm, za przyjacielskie podejście, za zaangażowanie. Materiał, który od Ciebie otrzymaliśmy jest cudem. Razem z Mężem i rodzicami bez zawahania będziemy polecać Studio Burda. To co ludzie otrzymują od Ciebie to pasja dopieszczona w każdym szczególe! Gorąco pozdrawiamy, dziękujemy i polecamy Ciebie wszystkim.

Natalia i Grzegorz 23.07.2016 :-)

Filmowanie - Strony www - Reklama
Filmowanie / Strony www

Adres:
ul. Dworcowa 23 | 74-200 Pyrzyce

Telefon:
793 49 55 53

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Email:
Temat:
Wiadomość: