Logowanie
Rejestracja
Aktualności

Kolejne mega weselicho w tym sezonie! Nie dość, że świetna, zaprzyjaźniona Młoda Para, to jeszcze - nie chwaląc się - zacna ekipa obsługi zebrała się w tym samym miejscu! Jakby dejavu - świetna zabawa. B-Art Studio i DJ Gregory 

(na dodatek z pełnym bagażnikiem ;) ) "i znowu nieprzespana noc" ;)

Z portfolio

Magda i Marcin

Next Day Editing - zajawka wesela Magdy i Marcina:

Klienci o nas...

Dziękujemy za dobre i staranne wykonanie naszego filmu. Wszystko nam się bardzo podobało kontakt z kamerzystą nawet z najmniejszą drobnostką kontaktował się jak powinno wyglądać czy nam się podoba. Do montażu filmu podszedł bardzo profesjonalnie za każdym razem jakby to było jego pierwsze zlecenie gdzie od niego zależało przyszłość jego działalności. Potrafił nas bardzo zaskoczyć dopasowując do filmu piosenki czy inne dodatki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług i bez zastanowienia byśmy jeszcze raz go zatrudnili. Dzięki niemu mamy piękną pamiątkę z najpiękniejszego dnia naszego życia. Paweł robi swoją robotę solidnie i z pasją dlatego z czystym sumieniem możemy go polecić.

Paulina i Grzegorz Kontroniewicz

Filmowanie - Strony www - Reklama
Filmowanie / Strony www

Adres:
ul. Dworcowa 23 | 74-200 Pyrzyce

Telefon:
793 49 55 53

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Email:
Temat:
Wiadomość: