Logowanie
Rejestracja
Aktualności

Jak co roku w styczniu wzięliśmy udział w szczecińskiej Wielkiej Gali Ślubnej. Mnóstwo klientów, nowe kontakty branżowe - kolejna okazja do rozwoju firmy!

Kręcenie wesela znajomych to zawsze mega przeżycie i świetna zabawa :) ale i odpowiedzialność jakby o wiele większa! Cały materiał jak zwykle trzeba bardzo dokładnie przejrzeć i sprawdzić, ale znając głównych bohaterów cały czas

Jak tylko możemy - pomożemy!

Piękna Para i piękna historia ich miłości. Poznajcie Roksanę i Darka, którzy nie znali się mieszkając 150 m od siebie :) Ale jak już się poznali...!

Targi Ślubne Poznań

W tym roku, tak jak w poprzednim, wspólnie z B-Art Studio (foto) postanowiliśmy zaprezentować nasze usługi na targach ślubnych.

Kolejne mega weselicho w tym sezonie! Nie dość, że świetna, zaprzyjaźniona Młoda Para, to jeszcze - nie chwaląc się - zacna ekipa obsługi zebrała się w tym samym miejscu! Jakby dejavu - świetna zabawa. B-Art Studio i DJ Gregory 

Dzisiaj wspólnie z B-Art mieliśmy okazję dokumentować wesele Ani i Mateusza. 

Przepiękne wesele w Białej Wstążce. Zwariowana para młoda. Dron, 2 kamery na ziemi, oświetlenie, GoPro, gimbal i cała reszta sprzętu w użyciu :)

W Studio Burda używamy wyłącznie nośników najlepszej jakości! 

Pracowicie w Szczecinie :) na razie projekt - tajemnica. Więcej - po weselu. Zdjęcia zakończone z hukiem (burzy) :) uzupełnienie do praw Murphyego: Balony z helem uciekają nawet przez małą szparkę w drzwiach.

Wesele Oli i Adama - Studio Burda, B-Art oraz zespół Rewia.

Ola + Olek = Olusie ;) impreza weselna w Domu Weselnym Gracja. Kilka ujęć dronem, 2 kamery na ziemi, stabilizator, oświetlenie. Świetny materiał, świetna impreza!

Wesele Gosi i Pawła

Dzisiaj z kolegą Bartkiem z B-Art, mieliśmy okazję utrwalać imprezę Gosi i Pawła w Pobierowie. Świetna impreza, chociaż zespół "Szafa" jeszcze przed północą stracił jednego z wokalistów. 

Stargard z lotu ptaka

Z portfolio

Magda i Marcin

Next Day Editing - zajawka wesela Magdy i Marcina:

Klienci o nas...

Dziękujemy za dobre i staranne wykonanie naszego filmu. Wszystko nam się bardzo podobało kontakt z kamerzystą nawet z najmniejszą drobnostką kontaktował się jak powinno wyglądać czy nam się podoba. Do montażu filmu podszedł bardzo profesjonalnie za każdym razem jakby to było jego pierwsze zlecenie gdzie od niego zależało przyszłość jego działalności. Potrafił nas bardzo zaskoczyć dopasowując do filmu piosenki czy inne dodatki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług i bez zastanowienia byśmy jeszcze raz go zatrudnili. Dzięki niemu mamy piękną pamiątkę z najpiękniejszego dnia naszego życia. Paweł robi swoją robotę solidnie i z pasją dlatego z czystym sumieniem możemy go polecić.

Paulina i Grzegorz Kontroniewicz

Filmowanie - Strony www - Reklama
Filmowanie / Strony www

Adres:
ul. Dworcowa 23 | 74-200 Pyrzyce

Telefon:
793 49 55 53

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Email:
Temat:
Wiadomość: