Logowanie
Rejestracja
Aktualności

Jak co roku w styczniu wzięliśmy udział w szczecińskiej Wielkiej Gali Ślubnej. Mnóstwo klientów, nowe kontakty branżowe - kolejna okazja do rozwoju firmy!

Kręcenie wesela znajomych to zawsze mega przeżycie i świetna zabawa :) ale i odpowiedzialność jakby o wiele większa! Cały materiał jak zwykle trzeba bardzo dokładnie przejrzeć i sprawdzić, ale znając głównych bohaterów cały czas

Jak tylko możemy - pomożemy!

Piękna Para i piękna historia ich miłości. Poznajcie Roksanę i Darka, którzy nie znali się mieszkając 150 m od siebie :) Ale jak już się poznali...!

Targi Ślubne Poznań

W tym roku, tak jak w poprzednim, wspólnie z B-Art Studio (foto) postanowiliśmy zaprezentować nasze usługi na targach ślubnych.

Kolejne mega weselicho w tym sezonie! Nie dość, że świetna, zaprzyjaźniona Młoda Para, to jeszcze - nie chwaląc się - zacna ekipa obsługi zebrała się w tym samym miejscu! Jakby dejavu - świetna zabawa. B-Art Studio i DJ Gregory 

Dzisiaj wspólnie z B-Art mieliśmy okazję dokumentować wesele Ani i Mateusza. 

Przepiękne wesele w Białej Wstążce. Zwariowana para młoda. Dron, 2 kamery na ziemi, oświetlenie, GoPro, gimbal i cała reszta sprzętu w użyciu :)

W Studio Burda używamy wyłącznie nośników najlepszej jakości! 

Pracowicie w Szczecinie :) na razie projekt - tajemnica. Więcej - po weselu. Zdjęcia zakończone z hukiem (burzy) :) uzupełnienie do praw Murphyego: Balony z helem uciekają nawet przez małą szparkę w drzwiach.

Wesele Oli i Adama - Studio Burda, B-Art oraz zespół Rewia.

Ola + Olek = Olusie ;) impreza weselna w Domu Weselnym Gracja. Kilka ujęć dronem, 2 kamery na ziemi, stabilizator, oświetlenie. Świetny materiał, świetna impreza!

Wesele Gosi i Pawła

Dzisiaj z kolegą Bartkiem z B-Art, mieliśmy okazję utrwalać imprezę Gosi i Pawła w Pobierowie. Świetna impreza, chociaż zespół "Szafa" jeszcze przed północą stracił jednego z wokalistów. 

Stargard z lotu ptaka

Z portfolio

Magda i Marcin

Next Day Editing - zajawka wesela Magdy i Marcina:

Klienci o nas...

Paweł, razem z Grzegorzem a także z rodzicami chcielibyśmy Ci jeszcze raz bardzo podziękować. Dziękujemy nie tylko za wsparcie jakie mogliśmy mieć u Ciebie w tym wyjątkowym naszym dniu ale za uśmiech. Film jaki otrzymaliśmy jest wysiłkiem Twojej j ciężkiej profesjonalnej pracy, co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane. Odzwierciedliłeś na filmie najmniejsze ale i najważniejsze szczegóły Naszego dnia. Film nigdy się nie znudzi, oglądaliśmy go już wiele razy i za każdym razem dostrzegamy coś nowego czego wcześniej nie dostrzegliśmy. Film nakręcony dwoma kamerami oddaje wszystkie emocje, które wtedy towarzyszyły mi i Grzegorzowi ale także naszym rodzicom i gościom. Dziękujemy Ci za profesjonalizm, za przyjacielskie podejście, za zaangażowanie. Materiał, który od Ciebie otrzymaliśmy jest cudem. Razem z Mężem i rodzicami bez zawahania będziemy polecać Studio Burda. To co ludzie otrzymują od Ciebie to pasja dopieszczona w każdym szczególe! Gorąco pozdrawiamy, dziękujemy i polecamy Ciebie wszystkim.

Natalia i Grzegorz 23.07.2016 :-)

Filmowanie - Strony www - Reklama
Filmowanie / Strony www

Adres:
ul. Dworcowa 23 | 74-200 Pyrzyce

Telefon:
793 49 55 53

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Email:
Temat:
Wiadomość: