Logowanie
Rejestracja
Studio Burda

-  Po co nam kamerzysta? - zapytała Panna Młoda. Według niektórych z jej znajomych na weselu powinien być tylko fotograf. Zatrudnienie kamerzysty

Studio Burda to przede wszystkim pasja i radość z pracy. Na początku była to firma wyłącznie rodzinna - ojciec "kamerował", córka robiła zdjęcia.

Z portfolio

Ola i Kacper

takie tam... ;)

 

Nagroda

W 2013 roku Studio Burda zostało wyróżnione nagrodą portalu FilmyWeselne.com!

Filmy Weselne

Filmy Weselne - Film Miesiąca

Co na to Kuria?

Studio Burda posiada certyfikat Kurii Szczecińsko - Kamieńskiej, upoważniający do filmowania w obiektach sakralnych.

Certyfikat na filmowanie wesel

Aktualności

Klienci o nas...

Trochę Nam to zajęło :P a nie powinno! :( bo dla tak świetnego Filmowca recenzja powinna polecieć od razu. Genialny niczym Peter Jackson czy Steven Spielberg! Hehe dokładnie tak!!! Paweł Burda nie jest zwykłym Kamerzysta, potrafi swietnie ująć chwile w obiektywie i zmontowac ją w epickim filmowym klimacie! Muzyka, ujęcia, przejścia wszystko przeszło nasze najśmielsze oczekiwania :D Wszędzie go było pełno! A jednoczesnie był nie zauwazalny hehe, biegające kreatywne studio filmowe na naszym weselu :D Jeszcze raz dziękujemy za zapisanie naszej historii i przedstawienie jej w tak pięknym i fajnym stylu :))

Paweł Świderski

Filmowanie - Strony www - Reklama
Filmowanie / Strony www

Adres:
ul. Dworcowa 23 | 74-200 Pyrzyce

Telefon:
793 49 55 53

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Email:
Temat:
Wiadomość: