Logowanie
Rejestracja
Studio Burda

-  Po co nam kamerzysta? - zapytała Panna Młoda. Według niektórych z jej znajomych na weselu powinien być tylko fotograf. Zatrudnienie kamerzysty

Studio Burda to przede wszystkim pasja i radość z pracy. Na początku była to firma wyłącznie rodzinna - ojciec "kamerował", córka robiła zdjęcia.

Z portfolio

Karolina i Marek dziękują...

Podziękowania dla Rodziców szalonej, optymistycznej Pary :)

Nagroda

W 2013 roku Studio Burda zostało wyróżnione nagrodą portalu FilmyWeselne.com!

Filmy Weselne

Filmy Weselne - Film Miesiąca

Co na to Kuria?

Studio Burda posiada certyfikat Kurii Szczecińsko - Kamieńskiej, upoważniający do filmowania w obiektach sakralnych.

Certyfikat na filmowanie wesel

Aktualności

Klienci o nas...

Paweł, razem z Grzegorzem a także z rodzicami chcielibyśmy Ci jeszcze raz bardzo podziękować. Dziękujemy nie tylko za wsparcie jakie mogliśmy mieć u Ciebie w tym wyjątkowym naszym dniu ale za uśmiech. Film jaki otrzymaliśmy jest wysiłkiem Twojej j ciężkiej profesjonalnej pracy, co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane. Odzwierciedliłeś na filmie najmniejsze ale i najważniejsze szczegóły Naszego dnia. Film nigdy się nie znudzi, oglądaliśmy go już wiele razy i za każdym razem dostrzegamy coś nowego czego wcześniej nie dostrzegliśmy. Film nakręcony dwoma kamerami oddaje wszystkie emocje, które wtedy towarzyszyły mi i Grzegorzowi ale także naszym rodzicom i gościom. Dziękujemy Ci za profesjonalizm, za przyjacielskie podejście, za zaangażowanie. Materiał, który od Ciebie otrzymaliśmy jest cudem. Razem z Mężem i rodzicami bez zawahania będziemy polecać Studio Burda. To co ludzie otrzymują od Ciebie to pasja dopieszczona w każdym szczególe! Gorąco pozdrawiamy, dziękujemy i polecamy Ciebie wszystkim.

Natalia i Grzegorz 23.07.2016 :-)

Filmowanie - Strony www - Reklama
Filmowanie / Strony www

Adres:
ul. Dworcowa 23 | 74-200 Pyrzyce

Telefon:
793 49 55 53

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Email:
Temat:
Wiadomość: