Logowanie
Rejestracja
Studio Burda

-  Po co nam kamerzysta? - zapytała Panna Młoda. Według niektórych z jej znajomych na weselu powinien być tylko fotograf. Zatrudnienie kamerzysty

Studio Burda to przede wszystkim pasja i radość z pracy. Na początku była to firma wyłącznie rodzinna - ojciec "kamerował", córka robiła zdjęcia.

Z portfolio

Syn Wiesława

Videoklip do utworu hiphopowego.

Nagroda

W 2013 roku Studio Burda zostało wyróżnione nagrodą portalu FilmyWeselne.com!

Filmy Weselne

Filmy Weselne - Film Miesiąca

Co na to Kuria?

Studio Burda posiada certyfikat Kurii Szczecińsko - Kamieńskiej, upoważniający do filmowania w obiektach sakralnych.

Certyfikat na filmowanie wesel

Aktualności

Klienci o nas...

15 listopada powstało i ukazało się kolejne dzieło pana Pawła Burdy ze Studio Burda - teledysk do piosenki pyrzyckiego klubu zapaśniczego LKS Spartakus Pyrzyce. Współpraca z panem Pawłem układała nam się bardzo dobrze. Wystarczyła krótka rozmowa co bym chciała zrobić i Studio Burda przystąpiło do dzieła. W bardzo krótkim czasie zostały nakręcone scenki na treningach naszych dzieci, a potem również w krótkim czasie dostaliśmy już zmontowany finałowy klip. Z ogromną przyjemnością chciałabym podziękować firmie Studio Burda za bardzo dobrze wykonaną pracę zrobioną z pasją! Gorąco polecam Studio Burda do zrobienia klipu, filmu albo upamiętnienia jakiejś ważnej sytuacji z życia np. ślub, chrzciny czy komunia. 

Polecam!

Izabela Adamczyk,
LKS Spartakus Pyrzyce

Filmowanie - Strony www - Reklama
Filmowanie / Strony www

Adres:
ul. Dworcowa 23 | 74-200 Pyrzyce

Telefon:
793 49 55 53

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Email:
Temat:
Wiadomość: